zaloha

Súkromie - potvrdenie

Vážení občania,

vzhľadom na opatrenia z Ústredného krízového štábu zo 16.03.2020, bude Obecný úrad (aj stavebný úrad) v Borinke fungovať v krízovom režime, čo znamená, ako keby fungoval v nestránkové dni, čiže pre verejnosť bude zatvorený. Touto cestou prosíme občanov, aby komunikovali s Obecným úradom (aj so stavebným úradom)  výlučne elektronicky alebo telefonicky.

V prípade potreby neodkladného vybavenia kontaktujte OcÚ, na telefónnom čísle: 0911 631 690 alebo mailom: obecnyurad@obecborinka.sk, prípadne silvia.pinkavova@obecborinka.sk

V prípade potreby neodkladného vybavenia kontaktujte stavebný úrad mailom: stavebnyurad@obecborinka.sk

Opatrenia slúžia na ochranu občanov i zamestnancov nášho obecného úradu.

Obec Borinka Vám ďakuje za ich pochopenie a rešpektovanie.

Obec Borinka žiada občanov, ktorí sa nachádzajú momentálne v karanténe alebo budú v budúcnosti v karanténe na území obce Borinka v súvislosti s COVID-19, aby tuto skutočnosť oznámili Obecnému úradu na obecnyurad@obecborinka.sk alebo na 0911 631 690 v čase od 8:00 do 13:00 hod.

Ak viete o dôchodcoch alebo ľuďoch v karanténe, ktorí potrebujú nakúpiť dajte vedieť na obecnyurad@obecborinka.sk alebo silvia.pinkavova@obecborinka.sk . Obec zabezpečí nákup. Táto služba je ZADARMO zaplatíte len za svoj nákup.